Comunitat educativa

Equip Directiu

Neus Ambrós

Coordinadora d'Educació Infantil

Elena Sánchez

Coordinadora de Pastoral

Cristina Andrés

Responsable d'Administració

Claustre

EDUCACIÓ INFANTIL
EDUCACIÓ PRIMÀRIA
EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

Equip de tutores: 

P3 A: Meritxell Castellvell

P3 B:  Neus Ambròs

P4 A: Elisenda Guàrdia

P4 B: Marisa Sánchez

P5 A: Anna Jusmet

P5 B: Luci Conchillo

 

Mestres no tutores:

Marta López

Sandra Roca

Laura Campeny

Equip de tutors/es: 

1r A: Laura Coca

1r B:  Carme Navio

2n A: Julio Martínez

2n B: Marta Guirado

3r A: Elisabet Arenas

3r B: Mariana Pedrosa

4t A: Isabel García

4t B: Montse Altimira

5è A: Aida Altimira

5è B: –

6è A: Montse Valera

6è B: Marc Simón

Mestres no tutors/es:

Anna Fontanet

Cèlia Gàlvez

Núria Melero

Alicia Fernàndez

Eulàlia Miquel

Victòria Narváez

Marc Sapé

Raquel Navia

Angel Nogueira

Marta Sisó

Equip de tutors/es: 

1r ESO A: Carme Ferran

1r ESO B:  Violeta Martín

2n ESO A: Quim Rovira

2n ESO B: Rubén Sánchez

3r ESO A: Anna Martínez

3r ESO B: Caterina Latorre

4t ESO A: Judith Plà

4t ESO B: Ivette Fossas

Mestres no tutores:

Eva Ibáñez

Anna Armengol

Sònia Puntas

Maria Jesús Alonso

Consell Escolar

El Consell Escolar és l’òrgan representatiu de la Comunitat Educativa de l’Escola, i exerceix les seves funcions en el respecte als drets dels Pares dels alumnes, dels Professors/es, dels Alumnes, del Personal d’Administració i Serveis i de l’Entitat Titular. 

  • President del Consell Escolar: Eva Ibáñez Nogués
  • Secretaria: Cristina Andrés Hernández
  • Representants de la Titularitat:
    • Victoria Narváez Cañete
    • Emilia Martins Garbin
    • Eulàlia Miquel Faig
  • Representants del Professorat:
    • Célia Gálvez Cortina
    • Raquel Navia Alarcón
    • Anna Martínez Ubàguls (Coeducació)
    • Sònia Puntas Salinas
  • Representants dels Pares:
    • Sergio Caballero Rodríguez
    • Verònica Mateos Vega
    • Jose María Marcos Sánchez
  • Representant AMPA: Pilar Caballero Marín
  • Representants de l’Alumnat:
    • Marc Mínguez Álvarez
    • Unai Fíguls Mendoza
  • Representants del Personal d’Administració i Serveis: 
    • Cristina Andrés Hernández
  • Representant municipal: 
    • Núria Maestro Roca

Coordinadores de Cicle

  • Educació Infantil: Neus Ambròs
  • Cicle Inicial d’Educació Primària: Carme Navío 
  • Cicle Mitjà d’Educació Primària: Elisabet Arenas
  • Cicle Superior d’Educació Primària: Montserrat Valera
  • Educació Secundària Obligatòria: Caterina Latorre

Coordinadors/es de Departament

  • PastoralElena Sánchez
  • MatemàtiquesJudith Pla
  • Llengua Anglesa: – 
  • Llengua Catalana: Carlos García
  • Innovació: Sònia Puntas
  • TAC: Marc Simón
  • Orientació:
    • Infantil i Primària: Isaura Durán
    • Secundària: Lourdes Soto